Pigių kvalifikuotų vestuvių fotografas

Su vestuvių ceremonija fotografija, visa tai susiję su akimirkomis. Tiesiog nėra neįprasta, kad santuokos fotografas per visą savo užduotį 10 minučių bus fotosinteliu. Kodėl: vienas iš papildomų išskirtinių vestuvių ceremonijų fotografų ten. Weddingwire leidžia ieškoti tobulo profesionalių vestuvių ceremonijos fotografų. Jei jūsų santuokos ceremonijos profesionalus vestuviu fotografas nėra personalo dalis (o kai kurie), sužinokite, kokią mažesnę dalį jie skirs vienam šauliui prieš du.

Perskaitykite šią funkciją apie tai, kaip kai kurie vestuvių fotografai gali jus išleisti daugiau (vienas dalykas, kurį aš parašiau anksčiau nei mano vestuvės po veikiančio per nerimą keliančio straipsnio!). Pora turi jaustis patogiai, nes jie kviečia fotografą į vieną iš jų labiausiai intymių įvykių, į savo namus, o taip pat ir į savo namus.

Jūs galite padaryti padorų būstą kaip pernelyg didelį apdailos santuokos ceremonijos fotografą, bet jūs iš tikrųjų turėtumėte įdėti savo mokesčius. Svarbu paprašyti būsimojo vestuvių fotografo, kaip daug papildomų jie ima už vestuvių albumą tuo atveju, jei jie priskyrė susijusį mokestį į jų paketo vertę. Pavyzdžiui, ne taip, kaip nuotraukos, kuriose žmonės ir daiktai yra pasiruošę ir pasiruošę, daugeliui vestuvių fotografų temų bus judėjimas.

Ho sako, kad vaikščioti iš stalo į stalą, kad nutrauktų jūsų vakarienę ir padėtų jums sukurti nuotrauką, yra blogiausia santuokos užfiksavimo dalis. Rinkoje yra išties milžiniškos visiškai skirtingos vestuvių fotografijos rūšys, nes tai yra sudėties, tonizmo ar švelnumo skirtumai. Vestuvės yra vienintelis laikas, kai žmonės yra pasiruošę išpūsti įkyringus vaizdus, ​​todėl vestuvių ceremonijos fotografų perspektyvos yra linkusios išlikti pastovios.

Tai nereiškia, kad jūsų draugo vestuvės nėra malonios, norint įgyti patirties, arba kad jūs negalėtumėte čia pradėti. Tiesiog būkite atsargūs, nes dažniausiai pasitaikantys vestuvių fotografai yra tikri asilai ir todėl jie nenori, kad kas nors dar kartą fotografuotų tas pačias nuotraukas. Jūs manote, kad aš turiu šaudyti 10 vestuvių tik 12 mėnesių, norėdamas padaryti tai, ko norėčiau padaryti “Costco”.

Tiek daug jauniklių praleidžia iš kitų dalykėlių, kaip vieta, maistas ir gėrimai, ir kai jie turi užsisakyti labai galingą asmenį savo vestuvėms, žmogų, kuris užfiksuos savo prisiminimus ir akimirkas, jie stengiasi sulaužyti kampus. Jūs turite mylėti vestuves, kad šaudytų vestuves. Apie tuos, kurie suklastojo profesionalų fotografus, vis dar nematau, kur yra problema. Prašau pabudyti, tai nėra bjaurus ar nepatenkintas bet kokia prasme, tai vadinama laisva rinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *